درباره ما

سفر امروز رو به فردا ننداز!!!

 به کجای این کره خاکی میخواهی سفر کنی؟ از آخرین قیمت های بازار خبر داری؟ بهترین نرخ پروازهای چارتری رو میشناسی؟ پاسخ همه سوال های شما تنها با یک جستجوی ساده در فقط سفر پاسخ داده خواهد شد. ما در فقط سفر با در اختیار داشتن زیرساخت های لازم به دنبال ایجاد یک تجربه خوب برای شما هستیم.

 شرکت خدمات مسافرت هوایی و گردشگری "فقط سفر با ما جهان" از سال 1395 در زمینه فروش بلیط های سیستمی و چارتری، رزرو هتل های داخلی و خارجی و همچنین ارائه پکیج های مسافرتی به مقصدهای داخلی و اروپایی فعالیت خود را آغاز کرد. برند ثبت شده "فقط سفر" اکنون چراغ راهی برای خانواده گردشگری و مسافران خواهد بود تا از این پس با کیفیت بیشتری خرید خود را انجام داده و از یک سفر خوب لذت کافی را ببرند.

 فقط سفر در نظر دارد تا با ارائه بهترین نرخ پروازهای داخلی و خارجی و همچنین پایین ترین نرخ برای رزرواسیون هتل ها، تجربه خریدی ارزان را برای شما مسافران عزیز ایجاد نماید.

 چرا فقط سفر؟

 خدمات رزرواسیون آنلاین

در این دنیای تکنولوژی که هر روز با سرعت به سمت فناوری های نوین حرکت می کند دیگر از دست دادن فرصت ها و زمان جایز نیست و به همین سبب سیستم های رزرواسیون آنلاین که به صورت شناوری هر لحظه در حال یافتن بهترین قیمت ها و تخفیفات هستند می توانند به کمک مسافران آمده تا با بهترین نرخ و زمان مناسب بلیط خود را دریافت کنند. تنها کافی است با چند کلیک ساده و انتخاب شهر مقصد و مبدا در کمترین زمان ممکن امکانات مورد نظر خودتان را رزرو نمایید.

 پشتیبانی

بعد از خرید هر بلیط یا رزرو هر اتاقی در هر نقطه ای از دنیا از طریق شماره تلفن های تماس و سامانه واتس آپی فقط سفر می توانید با همکاران ما در ارتباط باشید. همکاران ما در بخش پشتیبانی به دنبال آن هستند تا شما سفری مطمئن با پشتیانی قوی را تجربه نمایید.

 تخفیف ها

در فقط سفر سعی بر آن داشته ایم تا بهترین نرخ های ممکن را آماده کرده و برای شما به نمایش بگذاریم. به همین سبب نرح های پروازی فقط سفر تماما با تخفیف های از پیش تعیین شده برای شما مسافران و همراهان همیشگی فقط سفر به نمایش گذاشته می شود.

 پرنده فقط سفر نماد چیست؟

"آپوس" پرنده بهشتی که در فارسی به آن "بادخورک" هم گفته میشود پرنده ای از دسته پرستوها به شمار می آید. احتمالا دلیل نامگذاری این پرنده در فارسی به بادخورک عادت آنان به پرواز و چرخیدن های بی وقفه آنان در هوا است و از آنجایی که امکان مشاهده این پرندگان در حال تغذیه بسیار کم است به صورت عامیانه تصور بر این است که این پرندگان غذا نمی خورند و فقط باد می خورند! اما در انگلیسی از کلمه Swift که به معنای فرز و چابک است استفاده می شود که مطابق با نحوه پرواز این پرندگان پر انرژی، سریع و پر چنب و جوش است. سریع بودن و تغییر ناگهانی مسیر پرواز، عکاسی از این پرندگان را دشوار کرده و فقط با دوربین های حرفه ای امکان تهیه عکس های با وضوح بالا امکان پذیر است.

شکل ظاهری بادخورک ها مانند چلچله ها (پرستو ها) است که ممکن است برای افراد مبتدی باعث اشتباه در شناسایی گونه پرنده شود ولی باید توجه داشت بال چلچله ها کوتاهتر و پهن تر است که می توان در پرواز این دو گونه را از هم متمایز کرد. تمامی خانواده بادخورک ها دارای بدن لاغر و دوکی شکل و بال های بلند داسی شکل نوک تیز هستند. بجز بادخورک کوچک بقیه بادخورک ها دمی دو شاخه دارند. نوک بادخورک ها کوچک ولی دهان آن ها مانند شبگرد ها که آن ها هم رژیم غذایی مشابهی با بادخورک ها دارند بزرگ است.

"بادخورک" ایرانی نماد جنب و جوش و تلاش بی وقفه است که این نماد بارزی از مسیری است که همکاران ما در فقط سفر پیش گرفته اند و در تلاشند تا بهترین ها را با کیفیت بالا و در کمترین زمان، بی وقفه برای شما همراهان عزیز فراهم نمایند.