بلیسیما، کروز شگفت انگیز شرق آسیا

1402/04/07

کشتی کروز بلیسیما، ساخته شرکت MSC یکی از بهترین و مجهزترین کشتی های کروز است که در حال حاضر در شرق آسیا خدمت رسانی می کند ولی پیش از این در مسیر خلیج فارس و شهر دبی نیز ترددهایی داشت و به عنوان یکی از برترین کشتی های این منطقه نیز شناخته می شود. کروز بلیسیما در تور ژاپن فقط سفر نیز رزرو شده است و شما می توانید از هم اکنون برای خرید آن اقدام کنید.

این کشتی که به عنوان یکی از کشتی کروز های جدید دنیا شناخته می شود در سال 2016 کار ساختش آغاز و در سال 2018 نیز وارد آب های آزاد شد. بلیسیما، ظرفیت حمل 172 هزار تن بار و همچنین ظرفیت پذیرایی از بیش از 4000 مسافر را دارد.

MSC Bellissima مجموعه ای خیره کننده از ویژگی ها را برای رقابت با کشتی خواهرش MSC Meraviglia ارائه می دهد. فناوری نوآورانه MSC for Me شما را به مهمانان دیگر، خدمه و خود کشتی متصل می کند. علاوه بر این، مهمانان اولین دستیار کروز دیجیتال جهان، Zoe، یک دستگاه هوش مصنوعی با قابلیت صوتی را در هر اتاقک تجربه خواهند کرد. علاوه بر این، دو طبقه داخل تفرجگاه دارای یک گنبد LED تماشایی به طول 262 فوت است.

این تفرجگاه مرکزی 314 فوتی مملو از بوتیک‌ها، رستوران‌ها و مکان‌های آرام برای خرید، غذا خوردن و استراحت... و همچنین معاشرت است. در شب با موسیقی، مهمانی و سرگرمی زنده می شود.

تئاتر لندن یک تفسیر مجدد فوق مدرن برای خطوط سنتی است. معمولاً برای تماشای نمایش‌های درجه یک باید به نیویورک سفر کنید، اما به لطف سالن‌های تئاتر به سبک برادوی ما می‌توانید بدون نیاز به ترک کشتی، از سرگرمی‌های فوق‌العاده با مجموعه هنرمندان بین‌المللی لذت ببرید. از یک برنامه افسانه ای انتخاب کنید، مطمئناً نمایشی وجود دارد که دوست دارید.

MSC Bellissima برای کودکان "کشتی جادویی" خواهد بود: شرکای ما LEGO و Chicco روی یک موضوع کار کردند و پروژه ای را برای اتاق های خود ایجاد کردند که به موسیقی اختصاص داده شده است:

سازنده فیلم LEGO، تجربه NINTENDO در کشتی، استودیو Doremi / اتاق وب استار، Doremi lab 2.0

به تعداد

- 60 لباس جدید برای کارکنان جوانان

- 10 فعالیت جدید برای کودکان و نوجوانان

- 4 طلسم جدید

- 7 اتاق (باشگاه کودک CHICCO، مینی کلاب لگو، باشگاه جوانان لگو، باشگاه جوان، باشگاه نوجوانان، اتاق وب استار و آزمایشگاه دورمی)

- 1 تجربه فناوری جدید

اسپای MSC Aurea در MSC Bellissima یک آبگرم مجلل بالیایی است که درمان‌های تمدد اعصاب را برای احیای روح و جسم ارائه می‌دهد. اسپای MSC Aurea که با یک منطقه حرارتی، سالن زیبایی و بوتیک ناخن کامل شده است، از سر تا پا شما را نازک می کند.

نظر، تجربه و سال خود را با ما در میان بگذارید.

دسته بندی مطالب: